DIN 935 A2 M 8
Matice šestihranné korunkové
Číslo položky
093528
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377100047
Čistá hmotnost na 100
0,735 kg
Číslo položky
093528
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377100047
Čistá hmotnost na 100
0,735 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška (m) | 9,5 mm |
| Rozměr w (w) | 6,5 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 14,38 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 13 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 935 A2 M 8