DIN 935 A4 M 10 SW 17
Matice šestihranné korunkové
Číslo položky
0935410
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377100054
Čistá hmotnost na 100
1,580 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
0935410
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377100054
Čistá hmotnost na 100
1,580 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Výška (m) | 12 mm |
| Rozměr w (w) | 8 mm |
| Rozměr přes hrany (e) | 17,77 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 17 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 935 A4 M 10 SW 17