DIN 95 A4 2,5X20
Vruty do dřeva se zápustnou čočk. hlavou a drážkou
Číslo položky
0095425 20
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377017673
Čistá hmotnost na 100
0,054 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
0095425 20
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377017673
Čistá hmotnost na 100
0,054 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,5 mm |
| Celková délka (l) | 20 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 12 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 4,7 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,5 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 95 A4 2,5X20