DIN 95 A4 6,0X55
Vruty do dřeva se zápustnou čočk. hlavou a drážkou
Číslo položky
009546 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377398888
Čistá hmotnost na 100
1,015 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
009546 55
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377398888
Čistá hmotnost na 100
1,015 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 55 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 33 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 11 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 95 A4 6,0X55