DIN 95 A4 8,0X35
Vruty do dřeva se zápustnou čočk. hlavou a drážkou
Číslo položky
009548 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377018670
Čistá hmotnost na 100
1,363 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
009548 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377018670
Čistá hmotnost na 100
1,363 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 21 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 14,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 4 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 95 A4 8,0X35