DIN 96 A2 6,0X80
Vruty do dřeva s půlkulatou hlavou a drážkou
Číslo položky
009626 80
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377019653
Čistá hmotnost na 100
1,498 kg
Číslo položky
009626 80
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377019653
Čistá hmotnost na 100
1,498 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Panhead |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 48 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 12 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,2 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 96 A2 6,0X80