DIN 96 A4 2,5X10
Vruty do dřeva s půlkulatou hlavou a drážkou
Číslo položky
0096425 10
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377019912
Čistá hmotnost na 100
0,056 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
0096425 10
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377019912
Čistá hmotnost na 100
0,056 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,5 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Panhead |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 6 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 5 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,7 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 96 A4 2,5X10