DIN 96 A4 4,5X25
Vruty do dřeva s půlkulatou hlavou a drážkou
Číslo položky
0096445 25
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377020253
Čistá hmotnost na 100
0,298 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
0096445 25
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377020253
Čistá hmotnost na 100
0,298 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,5 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | Panhead |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 15 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 9 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,1 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 96 A4 4,5X25