DIN 963 A4 M 1,2X2
Šrouby se zápustnou hlavou s drážkou
Číslo položky
0963412 2
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377283047
Čistá hmotnost na 100
0,010 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
0963412 2
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377283047
Čistá hmotnost na 100
0,010 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 1,2 mm |
| Celková délka (l) | 2 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 2,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 0,72 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 963 A4 M 1,2X2