DIN 964 A2 M 4X8
Šrouby se zápustnou čočkovou hlavou a drážkou
Číslo položky
096424 8
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377113917
Čistá hmotnost na 100
0,106 kg
Číslo položky
096424 8
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377113917
Čistá hmotnost na 100
0,106 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 8 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 7,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,2 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 964 A2 M 4X8