DIN 965 A4 M 2X20 H
Šrouby se zápustnou hlavou s křížovou drážkou
Číslo položky
096542 20
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377119575
Čistá hmotnost na 100
0,042 kg
Číslo položky
096542 20
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377119575
Čistá hmotnost na 100
0,042 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2 mm |
| Celková délka (l) | 20 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 3,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,2 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Rozměr a (a) | 0,8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH1 |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 965 A4 M 2X20 H