DIN 965 A4 M 3X12 Z
Šrouby se zápustnou hlavou s křížovou drážkou
Číslo položky
0965403 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377118905
Čistá hmotnost na 100
0,064 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
0965403 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377118905
Čistá hmotnost na 100
0,064 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 5,6 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,65 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Rozměr a (a) | 1 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ1 |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 965 A4 M 3X12 Z