DIN 965 A4 M 5X95 Z
Šrouby se zápustnou hlavou s křížovou drážkou
Číslo položky
0965405 95
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377286413
Čistá hmotnost na 100
1,222 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
0965405 95
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377286413
Čistá hmotnost na 100
1,222 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 95 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 9,2 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Rozměr a (a) | 1,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 965 A4 M 5X95 Z