DIN 966 A2 M 3X35 Z
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
0966203 35
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377287717
Čistá hmotnost na 100
0,172 kg
Číslo položky
0966203 35
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377287717
Čistá hmotnost na 100
0,172 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 5,6 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,65 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A2 M 3X35 Z