DIN 966 A4 M 2,5X6 Z
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
09664025 6
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377122254
Čistá hmotnost na 100
0,030 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
09664025 6
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377122254
Čistá hmotnost na 100
0,030 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,5 mm |
| Celková délka (l) | 6 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 4,7 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A4 M 2,5X6 Z