DIN 966 A4 M 2X5 Z
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
0966402 5
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377289728
Čistá hmotnost na 100
0,016 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
0966402 5
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377289728
Čistá hmotnost na 100
0,016 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2 mm |
| Celková délka (l) | 5 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 3,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A4 M 2X5 Z