DIN 966 A4 M 3X16 Z
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
0966403 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377122308
Čistá hmotnost na 100
0,088 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
0966403 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377122308
Čistá hmotnost na 100
0,088 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 5,6 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,65 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ1 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A4 M 3X16 Z