DIN 966 A4 M 5X12 Z
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
0966405 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377122537
Čistá hmotnost na 100
0,223 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
0966405 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377122537
Čistá hmotnost na 100
0,223 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 9,2 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A4 M 5X12 Z