DIN 966 A4 M 5X80 H
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
096645 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377290816
Čistá hmotnost na 100
1,035 kg
Číslo položky
096645 80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377290816
Čistá hmotnost na 100
1,035 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 80 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 9,2 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A4 M 5X80 H