DIN 966 A4 M 6X50 H
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
096646 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377290915
Čistá hmotnost na 100
1,001 kg
Číslo položky
096646 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377290915
Čistá hmotnost na 100
1,001 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 11 mm |
| Výška hlavy (k) | 3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH3 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A4 M 6X50 H