DIN 966 A4 M 8X50 Z
Šrouby se záp. čočk. hl. s kříž. drážkou
Číslo položky
0966408 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377345264
Čistá hmotnost na 100
1,890 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
0966408 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377345264
Čistá hmotnost na 100
1,890 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 14,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ4 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet DIN 966 A4 M 8X50 Z