DIN 97 A2 4,5X40
Vruty do dřeva se zápustnou hlavou a drážkou
Číslo položky
0097245 40
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377021533
Čistá hmotnost na 100
0,370 kg
Číslo položky
0097245 40
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377021533
Čistá hmotnost na 100
0,370 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,5 mm |
| Celková délka (l) | 40 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 24 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 8,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,35 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 97 A2 4,5X40