DIN 97 A4 3,0X35
Vruty do dřeva se zápustnou hlavou a drážkou
Číslo položky
009743 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377022561
Čistá hmotnost na 100
0,140 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
009743 35
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377022561
Čistá hmotnost na 100
0,140 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 21 mm |
| Průměr hlavy (dk) | 5,6 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,65 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Drážka |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíSdílet DIN 97 A4 3,0X35