ISO 10642 A2-070 M 6X25
Šrouby zápustné s vnitřním šestihranem
Číslo položky
1064226 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377181596
Čistá hmotnost na 100
0,530 kg
Číslo položky
1064226 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377181596
Čistá hmotnost na 100
0,530 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 4 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 13,44 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,72 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 10642 A2-070 M 6X25