ISO 10642 A2 M 16X35
Šrouby zápustné s vnitřním šestihranem
Číslo položky
10642216 35
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377180674
Čistá hmotnost na 100
5,840 kg
Číslo položky
10642216 35
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377180674
Čistá hmotnost na 100
5,840 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 16 mm |
| Celková délka (l) | 35 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 33,6 mm |
| Výška hlavy (k) | 8,8 mm |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 10642 A2 M 16X35