ISO 10642 A4-070 M 10X65
Šrouby zápustné s vnitřním šestihranem
Číslo položky
10642410 65
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377243645
Čistá hmotnost na 100
3,660 kg
Balicí jednotky:
50
Číslo položky
10642410 65
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377243645
Čistá hmotnost na 100
3,660 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 65 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 22,4 mm |
| Výška hlavy (k) | 6,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 6 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 10642 A4-070 M 10X65