ISO 10642 A4 M 20X60
Šrouby zápustné s vnitřním šestihranem
Číslo položky
10642420 60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377182791
Čistá hmotnost na 100
14,300 kg
Balicí jednotky:
25
Číslo položky
10642420 60
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377182791
Čistá hmotnost na 100
14,300 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 20 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 40,32 mm |
| Výška hlavy (k) | 10,16 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 12 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 10642 A4 M 20X60