ISO 10642 A4 M 24X70
Šrouby zápustné s vnitřním šestihranem
Číslo položky
10642424 70
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377182920
Čistá hmotnost na 100
23,900 kg
Balicí jednotky:
10
Číslo položky
10642424 70
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377182920
Čistá hmotnost na 100
23,900 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 24 mm |
| Celková délka (l) | 70 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 39 mm |
| Výška hlavy (k) | 14 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 14 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran |
Informace o výrobku
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 10642 A4 M 24X70