ISO 14579 A2-70 M 8X30 TX40
Šrouby s válcovou hl, vnitřní hvězdicí a ozubením
Číslo položky
14579208 30
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377256119
Čistá hmotnost na 100
1,690 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
14579208 30
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377256119
Čistá hmotnost na 100
1,690 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 30 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| Výška hlavy (k) | 8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX40 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 30 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Ozubení snižuje riziko uvolnění šroubuPohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Pro šroubová spojení v montovaných nosných konstrukcích pro fotovoltaické systémy.Použití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry.
Oblast použití
Solární systémyBrožury o produktech
Sdílet ISO 14579 A2-70 M 8X30 TX40