ISO 14579 A2-70 M 8X50/50 TX45
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1457928 50/50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377349378
Čistá hmotnost na 100
2,490 kg
Číslo položky
1457928 50/50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377349378
Čistá hmotnost na 100
2,490 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| Výška hlavy (k) | 8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX45 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 50 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Pro šroubová spojení ve strojírenství, nábytkářském průmyslu, a také v oblasti sanity a topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry.
Oblast použití
StrojírenstvíBrožury o produktech
Sdílet ISO 14579 A2-70 M 8X50/50 TX45