ISO 14579 A4-70 M 2X14 TX6
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1457942 14
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377349736
Čistá hmotnost na 100
0,039 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
1457942 14
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377349736
Čistá hmotnost na 100
0,039 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2 mm |
| Celková délka (l) | 14 mm |
| Typ závitu | metrický |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 3,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX6 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 14 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Pro šroubová spojení ve strojírenství, nábytkářském průmyslu, a také v oblasti sanity a topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry.
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14579 A4-70 M 2X14 TX6