ISO 14579 A4-70 M 5X40 TX25
Šrouby s válcovou hlavou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1457945 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377350466
Čistá hmotnost na 100
0,709 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
1457945 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377350466
Čistá hmotnost na 100
0,709 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 40 mm |
| Délka závitu (b) | 22 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 8,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Pro šroubová spojení ve strojírenství, nábytkářském průmyslu, a také v oblasti sanity a topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry.
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14579 A4-70 M 5X40 TX25