ISO 14580 A2-070 M 8X65/65 TX45
Šrouby s válcovou hlavou nízkou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1458028 65/65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377394668
Čistá hmotnost na 100
2,520 kg
Číslo položky
1458028 65/65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377394668
Čistá hmotnost na 100
2,520 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 65 mm |
| Délka závitu (b) | 65 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| Výška hlavy (k) | 5,8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX45 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Pro šroubová spojení ve strojírenství, nábytkářském průmyslu, a také v oblasti sanity a topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry.
Oblast použití
Strojírenství, Jiná použitíParametry
- "0" = snížená nosnostBrožury o produktech
Sdílet ISO 14580 A2-070 M 8X65/65 TX45