ISO 14580 A4 M 2X6 TX6
Šrouby s válcovou hlavou nízkou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1458042 6
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377412997
Čistá hmotnost na 100
0,022 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
1458042 6
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377412997
Čistá hmotnost na 100
0,022 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2 mm |
| Celková délka (l) | 6 mm |
| Délka závitu (b) | 6 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlavy válců |
| Průměr hlavy (dk) | 3,7 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,55 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX6 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Pro šroubová spojení ve strojírenství, nábytkářském průmyslu, a také v oblasti sanity a topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku bez významného obsahu chloridů a oxidů síry.
Oblast použití
Strojírenství, Jiná použitíParametry
- "0" = snížená nosnostBrožury o produktech
Sdílet ISO 14580 A4 M 2X6 TX6