ISO 14581 A2-070 M 10X70/70 TX50
Šrouby se zápustnou hlavou s hvezdickou drážkou
Číslo položky
14581210 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377342522
Čistá hmotnost na 100
3,880 kg
Číslo položky
14581210 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377342522
Čistá hmotnost na 100
3,880 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 70 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 18,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX50 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 14581 A2-070 M 10X70/70 TX50