ISO 14581 A2-070 M 6X65/65 TX30
Šrouby se zápustnou hlavou s hvezdickou drážkou
Číslo položky
1458126 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377285911
Čistá hmotnost na 100
1,225 kg
Číslo položky
1458126 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377285911
Čistá hmotnost na 100
1,225 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 65 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 11,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 14581 A2-070 M 6X65/65 TX30