ISO 14581 A2 M 3X60/60 TX10
Šrouby se zápustnou hlavou s hvezdickou drážkou
Číslo položky
1458123 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377285621
Čistá hmotnost na 100
0,276 kg
Číslo položky
1458123 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377285621
Čistá hmotnost na 100
0,276 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 5,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,65 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 14581 A2 M 3X60/60 TX10