ISO 14581 A4-070 M 8X40 TX45
Šrouby se zápustnou hlavou s hvezdickou drážkou
Číslo položky
1458148 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377253439
Čistá hmotnost na 100
1,460 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
1458148 40
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377253439
Čistá hmotnost na 100
1,460 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 40 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 15,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,65 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX45 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 560 N/mm² |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíParametry
- "0" = snížená nosnostSdílet ISO 14581 A4-070 M 8X40 TX45