ISO 14583 A2 M 6X65/65 TX30
Šrouby s čočkovou hlavou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1458326 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377293350
Čistá hmotnost na 100
1,500 kg
Číslo položky
1458326 65
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377293350
Čistá hmotnost na 100
1,500 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 65 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 12 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14583 A2 M 6X65/65 TX30