ISO 14583 A4 M 2,5X10 TX8
Šrouby s čočkovou hlavou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
14583425 10
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377177414
Čistá hmotnost na 100
0,055 kg
Balicí jednotky:
1.000
Číslo položky
14583425 10
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377177414
Čistá hmotnost na 100
0,055 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2,5 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,1 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX8 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14583 A4 M 2,5X10 TX8