ISO 14583 A4 M 3X16 TX10
Šrouby s čočkovou hlavou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1458343 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377177520
Čistá hmotnost na 100
0,111 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
1458343 16
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377177520
Čistá hmotnost na 100
0,111 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 5,6 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14583 A4 M 3X16 TX10