ISO 14583 A4 M 5X75/75 TX25
Šrouby s čočkovou hlavou a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
1458345 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377294579
Čistá hmotnost na 100
1,220 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
1458345 75
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377294579
Čistá hmotnost na 100
1,220 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 75 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 9,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Ideální pro šroubová spojení v oblasti strojírenství.Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14583 A4 M 5X75/75 TX25