ISO 14584 A2 M 2X6 TX6
Šrouby se záp. čočkovou hl a hvezdicí drážkou
Číslo položky
1458422 6
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377288585
Čistá hmotnost na 100
0,018 kg
Číslo položky
1458422 6
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377288585
Čistá hmotnost na 100
0,018 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 2 mm |
| Celková délka (l) | 6 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 3,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX6 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14584 A2 M 2X6 TX6