ISO 14584 A2 M 4X70/70 TX20
Šrouby se záp. čočkovou hl a hvezdicí drážkou
Číslo položky
1458424 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377289094
Čistá hmotnost na 100
0,550 kg
Číslo položky
1458424 70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377289094
Čistá hmotnost na 100
0,550 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 70 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 8,4 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14584 A2 M 4X70/70 TX20