ISO 14584 A4 M 3X12 TX10
Šrouby se záp. čočkovou hl a hvezdicí drážkou
Číslo položky
1458443 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377291288
Čistá hmotnost na 100
0,070 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
1458443 12
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377291288
Čistá hmotnost na 100
0,070 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 5,5 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,65 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14584 A4 M 3X12 TX10