ISO 14584 A4 M 5X8 TX25
Šrouby se záp. čočkovou hl a hvezdicí drážkou
Číslo položky
1458445 8
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377291899
Čistá hmotnost na 100
0,173 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
1458445 8
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377291899
Čistá hmotnost na 100
0,173 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 8 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 9,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14584 A4 M 5X8 TX25