ISO 14584 A4 M 6X50/50 TX30
Šrouby se záp. čočkovou hl a hvezdicí drážkou
Číslo položky
1458446 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377292063
Čistá hmotnost na 100
1,001 kg
Balicí jednotky:
200
Číslo položky
1458446 50
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377292063
Čistá hmotnost na 100
1,001 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 11,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Oblast použití
StrojírenstvíSdílet ISO 14584 A4 M 6X50/50 TX30