ISO 14585 A4 C 5,5X32 TX25
Šrouby do plechu s čočkovou hl a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
14585455 32
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377234469
Čistá hmotnost na 100
0,567 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
14585455 32
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377234469
Čistá hmotnost na 100
0,567 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5,5 mm |
| Celková délka (l) | 32 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 11 mm |
| Výška hlavy (k) | 4 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Průměr palec (d) | 12 " |
| Celková délka palec ((Palec)) | 1,25 " |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- TX
- Čočkovitá hlava
Sdílet ISO 14585 A4 C 5,5X32 TX25