ISO 14586 A2 C 4,8X13 TX25
Šrouby do plechu se zápust hl a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
14586248 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377163448
Čistá hmotnost na 100
0,145 kg
Číslo položky
14586248 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377163448
Čistá hmotnost na 100
0,145 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 13 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 9,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Průměr palec (d) | 10 " |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,5 " |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- TX
- Zápustná hlava
Sdílet ISO 14586 A2 C 4,8X13 TX25