ISO 14587 A2 C 3,9X60 TX15
Šrouby do plechu se záp čočk hl a vnitřní hvězdicí
Číslo položky
14587239 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377323439
Čistá hmotnost na 100
0,408 kg
Číslo položky
14587239 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377323439
Čistá hmotnost na 100
0,408 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 7,85 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,3 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX15 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Průměr palec (d) | 7 " |
| Celková délka palec ((Palec)) | 2,375 " |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- TX
- Zápustná čočkovitá hlava
Brožury o produktech
Sdílet ISO 14587 A2 C 3,9X60 TX15